OM ADAM OG EVA

I snart 50 år har Adam og Eva stått for noe helt utenom det vanlige i norsk frisørbransje.
Våre styrker er evnen til å være i endring og kreativt utfordre oss selv.

Fokus på utdanning og utvikling av profesjonelle frisører er nøkkelen for å holde et høyt kvalitetsnivå.
For oss handler det ikke om kvantitet, men kvalitet. 

Adam og Eva åpnet dørene i 1973 i Oslo. I dag finner du oss i flere av landets største byer og tettsteder.


Har du spørsmål vedrørende timebestilling, avbestilling, priser, produkter og tjenester, kontakt en av våre mange salonger på tlf. 

Se oversikt over våre salonger HER!


For andre henvendelser og pressekontakt vår administrasjon:

Adam og Eva Gruppen, Schweigaards gate 14, 2. etg. 0185 Oslo

Telefon nummer til administrasjon 22 05 66 40

Mail: info@adamogeva.no




ADAM OG EVA GRUPPEN

Daglig leder Kristin Sandum Berre

Økonomiansvarlig Sondre Bjørndal sondre.bjorndal@adamogeva.no

Markedsansvarlig Oddmund Olsen: oddmund.olsen@adamogeva.no

It/avtaler Kirsten Nebdal: kirsten.nebdal@adamogeva.no



ADAM OG EVA SKOLE OG AKADEMI 

ADMINISTRASJON - ADAM OG EVA AKADEMIET

Leder akademiet Charlotte Kolltuft: charlotte@adamogeva.no

ADMINISTRASJON - ADAM OG EVA SKOLE OG OPPLÆRINGSKONTOR

Leder skole og opplæringskontor Silje Gulliksen: silje.gulliksen@adamogeva.no

Marked - og fagansvarlig Fay Skogstad: fay.skogstad@adamogeva.no

Inntak - og undervisningsansvarlig Nina Bjerknes: nina.bjerknes@adamogeva.no


Powered by: Bloc